
Wholesale Women's Handwoven Cloth Velvet Pearl Headband With Geometric Plaid Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Headband |
| Material | Cloth,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plaid |
| Style | Elegant,Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 50g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images
















Wholesale Women's Handwoven Cloth Velvet Pearl Headband With Geometric Plaid Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Headband |
| Material | Cloth,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plaid |
| Style | Elegant,Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Hairpin Classification | Headband |
| Material | Cloth,Qiyue Factory Direct Sales |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Plaid |
| Style | Elegant,Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 50g |























