
Wholesale Women's Heartshaped Copper And Shell Beads Electroplated Ferris Wheel Tassel Necklace With Titanium Steel Pendant
Wholesale Women's Heartshaped Copper And Shell Beads Electroplated Ferris Wheel Tassel Necklace With Titanium Steel Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Shell Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $4.08
-65%$4.08
$1.43More Images








Wholesale Women's Heartshaped Copper And Shell Beads Electroplated Ferris Wheel Tassel Necklace With Titanium Steel Pendant
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Shell Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,Shell Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |























