
Wholesale Women's Heartshaped Geometric Stainless Steel Glazed Goldplated Clavicle Necklace In Light Luxury Style
Wholesale Women's Heartshaped Geometric Stainless Steel Glazed Goldplated Clavicle Necklace In Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Weight Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.27
-65%$4.27
$1.49More Images





Wholesale Women's Heartshaped Geometric Stainless Steel Glazed Goldplated Clavicle Necklace In Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Weight Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Weight Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















