
Wholesale Women's Highend Geometric And Flower Design Earrings Copper Set With Zirconia
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 15g |
More Images



Wholesale Women's Highend Geometric And Flower Design Earrings Copper Set With Zirconia
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 15g |























