
Wholesale Women's Highend Niche Simple Geometric Heart Bow Drop Shape Copper 925 Silver Needle Zircon Pearl Earrings Jewelry
Wholesale Women's Highend Niche Simple Geometric Heart Bow Drop Shape Copper 925 Silver Needle Zircon Pearl Earrings Jewelry
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $0.73
-64%$0.73
$0.26More Images




































Wholesale Women's Highend Niche Simple Geometric Heart Bow Drop Shape Copper 925 Silver Needle Zircon Pearl Earrings Jewelry
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Drop Shape,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























