
Wholesale Women's Hip Hop Style Iron Chain Alloy Heart Shape Pendant Necklace With Electroplating Treatment
Wholesale Women's Hip Hop Style Iron Chain Alloy Heart Shape Pendant Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy,Specifications |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images












Wholesale Women's Hip Hop Style Iron Chain Alloy Heart Shape Pendant Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy,Specifications |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy,Specifications |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























