
Wholesale Women's Imitation Natural Stone Beaded Tassel Long Earrings With Geometric Pattern And 225 Silver Ear Needles And Electroplating Process
Wholesale Women's Imitation Natural Stone Beaded Tassel Long Earrings With Geometric Pattern And 225 Silver Ear Needles And Electroplating Process
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Natural Stone |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
More Images





Wholesale Women's Imitation Natural Stone Beaded Tassel Long Earrings With Geometric Pattern And 225 Silver Ear Needles And Electroplating Process
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Natural Stone |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Natural Stone |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























