
Wholesale Women's Imitation Pearl Tassel Necklace With Alloy Pendant Drop Shape Electroplated Metal Hollow Design
Wholesale Women's Imitation Pearl Tassel Necklace With Alloy Pendant Drop Shape Electroplated Metal Hollow Design
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Imitation Crystal + Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Small And Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images






Wholesale Women's Imitation Pearl Tassel Necklace With Alloy Pendant Drop Shape Electroplated Metal Hollow Design
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Imitation Crystal + Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Small And Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Imitation Crystal + Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Small And Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 32g |























