
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Alloy Jewelry Necklace With Heart Shape Geometric Letters Numbers Text And Water Wave Chain Electroplating
Wholesale Women's Ins Style Minimalist Alloy Jewelry Necklace With Heart Shape Geometric Letters Numbers Text And Water Wave Chain Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 15g |
Original: $0.86
-65%$0.86
$0.30More Images





Wholesale Women's Ins Style Minimalist Alloy Jewelry Necklace With Heart Shape Geometric Letters Numbers Text And Water Wave Chain Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 15g |























