
Wholesale Women's Jewelry Alloy Geometric Vintage Flower Flash Diamond Drop Pendant Necklace With Electroplating And Twist Chain
Wholesale Women's Jewelry Alloy Geometric Vintage Flower Flash Diamond Drop Pendant Necklace With Electroplating And Twist Chain
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 40g |
Original: $3.02
-65%$3.02
$1.06More Images







Wholesale Women's Jewelry Alloy Geometric Vintage Flower Flash Diamond Drop Pendant Necklace With Electroplating And Twist Chain
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 40g |























