
Wholesale Women's Jewelry Fan Shaped Pendant Clavicle Chain Zircon Necklace Copper Plated With Real Gold Geometric Style Electroplated
Wholesale Women's Jewelry Fan Shaped Pendant Clavicle Chain Zircon Necklace Copper Plated With Real Gold Geometric Style Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $4.12
-65%$4.12
$1.44More Images





Wholesale Women's Jewelry Fan Shaped Pendant Clavicle Chain Zircon Necklace Copper Plated With Real Gold Geometric Style Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |























