
Wholesale Women's Jewelry Ferris Wheel Queen Elizabeth Portrait Letter Engraved Coin Pendant Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Electroplated
Wholesale Women's Jewelry Ferris Wheel Queen Elizabeth Portrait Letter Engraved Coin Pendant Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 30g |
Original: $4.58
-65%$4.58
$1.60More Images





Wholesale Women's Jewelry Ferris Wheel Queen Elizabeth Portrait Letter Engraved Coin Pendant Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 30g |





















