
Wholesale Women's Jewelry Set Ferris Wheel Design Natural Stone Beaded Necklace And Glass Stone Cherry Earrings Titanium Steel Electroplated
Wholesale Women's Jewelry Set Ferris Wheel Design Natural Stone Beaded Necklace And Glass Stone Cherry Earrings Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images







Wholesale Women's Jewelry Set Ferris Wheel Design Natural Stone Beaded Necklace And Glass Stone Cherry Earrings Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























