
Wholesale Women's Jewelry Set Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Earrings Necklaces And Bracelets
Wholesale Women's Jewelry Set Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Earrings Necklaces And Bracelets
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images












Wholesale Women's Jewelry Set Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Earrings Necklaces And Bracelets
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |





















