
Wholesale Women's Jewelry Set Of Earrings Necklaces And Hand Accessories In Fanshaped Cross Design Made Of Stainless Steel And Titanium Steel With Electroplating
Wholesale Women's Jewelry Set Of Earrings Necklaces And Hand Accessories In Fanshaped Cross Design Made Of Stainless Steel And Titanium Steel With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's Necklace Accessories | Titanium Steel Necklace |
| Weight | 50g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images







Wholesale Women's Jewelry Set Of Earrings Necklaces And Hand Accessories In Fanshaped Cross Design Made Of Stainless Steel And Titanium Steel With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's Necklace Accessories | Titanium Steel Necklace |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Women's Necklace Accessories | Titanium Steel Necklace |
| Weight | 50g |





















