🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Jewelry Set Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Geometric Necklace And Bracelet With O Word Chain
Wholesale Women's Jewelry Set Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Geometric Necklace And Bracelet With O Word Chain
| 18 K Gold Necklace | Holiday Accessories |
|---|---|
| Amazon Bestseller | Women's Bracelet |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Titanium Steel Bracelet | Jewelry Necklace |
| Weight | 50g |
Select Color
From $6.27
Wholesale Women's Jewelry Set Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Geometric Necklace And Bracelet With O Word Chain—
$6.27
More Images







Wholesale Women's Jewelry Set Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Geometric Necklace And Bracelet With O Word Chain
| 18 K Gold Necklace | Holiday Accessories |
|---|---|
| Amazon Bestseller | Women's Bracelet |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Titanium Steel Bracelet | Jewelry Necklace |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 18 K Gold Necklace | Holiday Accessories |
|---|---|
| Amazon Bestseller | Women's Bracelet |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Titanium Steel Bracelet | Jewelry Necklace |
| Weight | 50g |





















