
Wholesale Women's Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Marine Life Pattern Earrings Necklace Accessories
Wholesale Women's Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Marine Life Pattern Earrings Necklace Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images









Wholesale Women's Jewelry Set Stainless Steel Titanium Steel Electroplated Marine Life Pattern Earrings Necklace Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Marine Life |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklace |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |





















