
Wholesale Women's Jewelry Set With Angular Pendant Made Of Freshwater Pearl Glass And Titanium Steel Electroplated
Wholesale Women's Jewelry Set With Angular Pendant Made Of Freshwater Pearl Glass And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Freshwater Pearl,Glass |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Freshwater Pearls |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Original: $5.52
-65%$5.52
$1.93More Images




Wholesale Women's Jewelry Set With Angular Pendant Made Of Freshwater Pearl Glass And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Freshwater Pearl,Glass |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Freshwater Pearls |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Freshwater Pearl,Glass |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Freshwater Pearls |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |























