
Wholesale Women's Jewelry Set With Animal Design Zinc Alloy Electroplated Necklace Earrings Ring Bracelet
Wholesale Women's Jewelry Set With Animal Design Zinc Alloy Electroplated Necklace Earrings Ring Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Little Bear,Pig,Small Animal |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Animal |
| Weight | 6g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images







Wholesale Women's Jewelry Set With Animal Design Zinc Alloy Electroplated Necklace Earrings Ring Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Little Bear,Pig,Small Animal |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Animal |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Little Bear,Pig,Small Animal |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Animal |
| Weight | 6g |























