
Wholesale Women's Jewelry Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Necklace Bracelet Ring With Letters Numbers Text Design
Wholesale Women's Jewelry Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Necklace Bracelet Ring With Letters Numbers Text Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| The Ring Does Not Fade | Niche And High-End Rings |
| Weight | 50g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images





Wholesale Women's Jewelry Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Necklace Bracelet Ring With Letters Numbers Text Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| The Ring Does Not Fade | Niche And High-End Rings |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| The Ring Does Not Fade | Niche And High-End Rings |
| Weight | 50g |





















