
Wholesale Women's Jewelry 316L Stainless Steel Luxury Retro Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Jewelry 316L Stainless Steel Luxury Retro Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.80
-65%$2.80
$0.98More Images






























Wholesale Women's Jewelry 316L Stainless Steel Luxury Retro Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























