
Wholesale Women's Jewelry Zinc Alloy Geometric Pendant Multilayer Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating
Wholesale Women's Jewelry Zinc Alloy Geometric Pendant Multilayer Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 101g |
Original: $4.55
-65%$4.55
$1.59More Images




Wholesale Women's Jewelry Zinc Alloy Geometric Pendant Multilayer Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 101g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 101g |























