
Wholesale Women's Leisure Alloy And Stainless Steel Round Dial Starry Diamond Quartz Bracelet Watch
Wholesale Women's Leisure Alloy And Stainless Steel Round Dial Starry Diamond Quartz Bracelet Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images







Wholesale Women's Leisure Alloy And Stainless Steel Round Dial Starry Diamond Quartz Bracelet Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |





















