
Wholesale Women's Leisure Quartz Watch With Luminous Waterproof Calendar Round Dial Stainless Steel Jewelry Buckle Alloy Strap And Case Mineral Reinforced Glass Mirror
Wholesale Women's Leisure Quartz Watch With Luminous Waterproof Calendar Round Dial Stainless Steel Jewelry Buckle Alloy Strap And Case Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 150g |
Original: $6.48
-65%$6.48
$2.27More Images




Wholesale Women's Leisure Quartz Watch With Luminous Waterproof Calendar Round Dial Stainless Steel Jewelry Buckle Alloy Strap And Case Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 150g |





















