
Wholesale Women's Leisure Style Round Alloy Case Stainless Steel Band Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Double Snaps |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 81g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images







Wholesale Women's Leisure Style Round Alloy Case Stainless Steel Band Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Double Snaps |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 81g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Double Snaps |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 81g |





















