
Wholesale Women's Light Luxury Copper Flower Geometric Stud Earrings Set With Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric |
| Processing Technology | Set With Zircon |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images




Wholesale Women's Light Luxury Copper Flower Geometric Stud Earrings Set With Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric |
| Processing Technology | Set With Zircon |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric |
| Processing Technology | Set With Zircon |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























