
Wholesale Women's Light Luxury Fanshaped Copper And Zircon Clavicle Necklace With 18K Gold Plated Copper Pendant And Titanium Steel Cross Chain
Wholesale Women's Light Luxury Fanshaped Copper And Zircon Clavicle Necklace With 18K Gold Plated Copper Pendant And Titanium Steel Cross Chain
| 866–1 | Pendant: 18K Gold Plated Copper,Chain: Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Fan |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Wholesale Women's Light Luxury Fanshaped Copper And Zircon Clavicle Necklace With 18K Gold Plated Copper Pendant And Titanium Steel Cross Chain
| 866–1 | Pendant: 18K Gold Plated Copper,Chain: Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Fan |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 866–1 | Pendant: 18K Gold Plated Copper,Chain: Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Fan |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























