
Wholesale Women's Light Luxury Ferris Wheel Enamel Glaze Tassel Stainless Steel Gold Plated Necklace And Bracelet Jewelry
Wholesale Women's Light Luxury Ferris Wheel Enamel Glaze Tassel Stainless Steel Gold Plated Necklace And Bracelet Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.12
-65%$3.12
$1.09More Images












Wholesale Women's Light Luxury Ferris Wheel Enamel Glaze Tassel Stainless Steel Gold Plated Necklace And Bracelet Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















