
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Animal Copper Alloy Real Gold Electroplated Fritillary Butterfly Pearl Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Animal Copper Alloy Real Gold Electroplated Fritillary Butterfly Pearl Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 20g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images















Wholesale Women's Light Luxury Geometric Animal Copper Alloy Real Gold Electroplated Fritillary Butterfly Pearl Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 20g |























