
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Animal Zodiac Stainless Steel Electroplated O Word Chain Necklace With Fish Spring Buckle
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Animal Zodiac Stainless Steel Electroplated O Word Chain Necklace With Fish Spring Buckle
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $5.65
-65%$5.65
$1.98More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Animal Zodiac Stainless Steel Electroplated O Word Chain Necklace With Fish Spring Buckle
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 20g |























