
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel And Elizabeth Portrait Coin Pendant Necklace With Shell Beads And Titanium Steel Electroplated
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel And Elizabeth Portrait Coin Pendant Necklace With Shell Beads And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $6.27
-65%$6.27
$2.19More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel And Elizabeth Portrait Coin Pendant Necklace With Shell Beads And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























