
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel Irregular Ring Stainless Steel 18K Gold Pvd Plated
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel Irregular Ring Stainless Steel 18K Gold Pvd Plated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 9 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.50
-65%$3.50
$1.22More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel Irregular Ring Stainless Steel 18K Gold Pvd Plated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 9 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 9 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















