
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel Pendant Necklace With Stainless Steel Freshwater Pearl Zircon And Electroplated Titanium Steel
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel Pendant Necklace With Stainless Steel Freshwater Pearl Zircon And Electroplated Titanium Steel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Freshwater Pearl Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $11.32
-65%$11.32
$3.96More Images





Wholesale Women's Light Luxury Geometric Ferris Wheel Pendant Necklace With Stainless Steel Freshwater Pearl Zircon And Electroplated Titanium Steel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Freshwater Pearl Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Freshwater Pearl Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















