
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Pattern Ferris Wheel Embossed Phoenix Stainless Steel Goldplated White Sea Shell Round Pendant Clavicle Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Pattern Ferris Wheel Embossed Phoenix Stainless Steel Goldplated White Sea Shell Round Pendant Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | White Seashell |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images






Wholesale Women's Light Luxury Geometric Pattern Ferris Wheel Embossed Phoenix Stainless Steel Goldplated White Sea Shell Round Pendant Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | White Seashell |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | White Seashell |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















