
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Pattern Oval Tiger Eye Stone Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace For Autumn And Winter
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Pattern Oval Tiger Eye Stone Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace For Autumn And Winter
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images










Wholesale Women's Light Luxury Geometric Pattern Oval Tiger Eye Stone Stainless Steel Electroplated Pendant Necklace For Autumn And Winter
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















