
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Sshaped Stainless Steel Electroplated Ferris Wheel Ring
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Sshaped Stainless Steel Electroplated Ferris Wheel Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.18
-65%$4.18
$1.46More Images






Wholesale Women's Light Luxury Geometric Sshaped Stainless Steel Electroplated Ferris Wheel Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















