
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Open Ring Hand Jewelry
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Open Ring Hand Jewelry
| Gender | Niche,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Niche |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $4.99
-65%$4.99
$1.75More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Open Ring Hand Jewelry
| Gender | Niche,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Niche |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Niche,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Niche |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |























