
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Baroque Imitation Pearl Starfish Shell Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Baroque Imitation Pearl Starfish Shell Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 50g |
Original: $9.32
-65%$9.32
$3.26More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Baroque Imitation Pearl Starfish Shell Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 50g |























