
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Open Ring Jewelry
| Gender | Elegant,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Elegant |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Open Ring Jewelry
| Gender | Elegant,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Elegant |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Elegant,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Elegant |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |























