
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Necklace With Vacuum Plating In Furnace And Round Spring Buckle
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Necklace With Vacuum Plating In Furnace And Round Spring Buckle
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $4.34
-65%$4.34
$1.52More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Necklace With Vacuum Plating In Furnace And Round Spring Buckle
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |





















