
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Vacuum Plated Crown Water Drop Zircon Ring Bracelet
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Vacuum Plated Crown Water Drop Zircon Ring Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images






Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Vacuum Plated Crown Water Drop Zircon Ring Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























