
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Vacuum Plated Ring Jewelry
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |
Original: $4.24
-65%$4.24
$1.48More Images






Wholesale Women's Light Luxury Geometric Stainless Steel Vacuum Plated Ring Jewelry
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |























