
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Starfish Pendant Necklace Stainless Steel Plated With 18K Orange Natural Gravel And Imitation Pearl
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Starfish Pendant Necklace Stainless Steel Plated With 18K Orange Natural Gravel And Imitation Pearl
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 40g |
Original: $10.50
-65%$10.50
$3.67More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Starfish Pendant Necklace Stainless Steel Plated With 18K Orange Natural Gravel And Imitation Pearl
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 40g |























