
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Titanium Steel Cross Chain Necklace With Copper Inlaid Zircon Pendant And Real Gold Plating
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Titanium Steel Cross Chain Necklace With Copper Inlaid Zircon Pendant And Real Gold Plating
| 493 | Chain Titanium Steel Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images






Wholesale Women's Light Luxury Geometric Titanium Steel Cross Chain Necklace With Copper Inlaid Zircon Pendant And Real Gold Plating
| 493 | Chain Titanium Steel Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 493 | Chain Titanium Steel Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























