
Wholesale Women's Light Luxury Goldplated Stainless Steel Flower Pattern Bamboo Chain Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Goldplated Stainless Steel Flower Pattern Bamboo Chain Necklace
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $2.50
-65%$2.50
$0.88More Images





Wholesale Women's Light Luxury Goldplated Stainless Steel Flower Pattern Bamboo Chain Necklace
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |





















