
Wholesale Women's Light Luxury Goldplated Stainless Steel Geometric Snake Bone Chain Necklace With Square And Cylindrical Pendant
Wholesale Women's Light Luxury Goldplated Stainless Steel Geometric Snake Bone Chain Necklace With Square And Cylindrical Pendant
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images




Wholesale Women's Light Luxury Goldplated Stainless Steel Geometric Snake Bone Chain Necklace With Square And Cylindrical Pendant
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |





















