
Wholesale Women's Light Luxury Highend Slightly Tipsy Camellia Copper Ring With Geometric And Flower Pattern Electroplating
Wholesale Women's Light Luxury Highend Slightly Tipsy Camellia Copper Ring With Geometric And Flower Pattern Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 3g |
Original: $3.75
-65%$3.75
$1.31More Images





Wholesale Women's Light Luxury Highend Slightly Tipsy Camellia Copper Ring With Geometric And Flower Pattern Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Plants Flowers |
| Weight | 3g |























