
Wholesale Women's Light Luxury Rose Flower Pendant Necklace Copper Electroplating Mixed Gemstone Setting O Chain Jewelry
Wholesale Women's Light Luxury Rose Flower Pendant Necklace Copper Electroplating Mixed Gemstone Setting O Chain Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images




















Wholesale Women's Light Luxury Rose Flower Pendant Necklace Copper Electroplating Mixed Gemstone Setting O Chain Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























