
Wholesale Women's Light Luxury Style Copper Earrings With Microinlaid Zircon And Bow Tie Geometric Design
Wholesale Women's Light Luxury Style Copper Earrings With Microinlaid Zircon And Bow Tie Geometric Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Original: $2.75
-65%$2.75
$0.96More Images




Wholesale Women's Light Luxury Style Copper Earrings With Microinlaid Zircon And Bow Tie Geometric Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |























