
Wholesale Women's Light Luxury Style Electroplated Stainless Steel Fivepointed Star Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Style Electroplated Stainless Steel Fivepointed Star Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $3.21
-65%$3.21
$1.12More Images





Wholesale Women's Light Luxury Style Electroplated Stainless Steel Fivepointed Star Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























